Výlety Ko Samui


Ko Samui, City tour  (S,-,-)


Snídaně. V 08.30 společný odjezd z hotelu. První zastávka na půldenní pouti ostrovem (uvidíte mimo jiné kokosové a kaučukové plantáže) je opičí a sloní show. Následují podivuhodné skalní "sexuální" útvary Grandfather Grandmother Rocks. Zastavíte se v chrámu Wat Kunaram, jehož atrakcí je mumifikovaný mnich. Navštívíte vodopád Namuang, kde se budete moci vykoupat. Poté projedete celým ostrovem a navštívíte nejslavnější místní chrám se slavným Big Buddhou. Návrat do hotelu cca ve 14.00.


Ko Samui, Ko Nang Yuan, Ko Tao  (S,O,-)


Snídaně. Cca v 07.00 - 07.15 odjezd z hotelu a transfer do přístavu. Cesta velkou lodí (2 hod.) na ostrov Ko Tao, který je jednou z nejvyhledávanějších potápěčských lokalit v zemi. Šnorchlování z paluby lodě. Oběd na palubě. Přesun na jeden z nejkrásnějších ostrovů v Thajsku Ko Nang Yuan. Volno na šnorchlování v křišťálově čisté vodě na panenských korálových atolech v těsné blízkosti ostrova. Doporučujeme vyšplhat na vyhlídku na vrcholu hory uprostřed ostrůvku. Návrat na Ko Samui. Transfer do hotelu cca v 17.00.


Ko Samui, Mořský národní park Angthong  (S,O,-)


Snídaně. Cca v 07.00 - 07.15 odjezd z hotelu a transfer do přístavu. Cesta rychlým člunem (1 hod.) k ostrovům mořského národního parku. Šnorchlování na korálových útesech kolem ostrova Ko Wao. Pokračování cesty mezi ostrůvky a návštěva divukrásného vnitřního jezera právem nazývaného Smaragdové jezero (Talay Nai). Bufetový oběd v místní restauraci. Poté následuje trek na vyhlídku z vrcholu jednoho z ostrovů. Můžete si také půjčit mořské kajaky a plout kolem ostrůvků. Návrat zpět na Ko Samui. Transfer do hotelu cca 16.00.


Další doporučené zájezdy do této destinace


1044 - Bangkok, Angkor Wat, Ko Samui

1054 - Malý okruh centrálním Thajskem, Ko Samui

1064 - Velký okruh centrálním Thajskem, Ko Samui

1074 - Velký okruh Thajskem, Ko Samui

1085 - Národní parky centrálního Thajska, Ko Samui

1094 - Svatba v Thajsku, Ko Samui

 

Program lze libovolně upravit, prodloužit nebo zkrátit a zařadit do něho některý z výletů nebo jej kombinovat s jiným programem.


Podrobný postup Objednávka programu Poslat dotaz (česky)

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY


Ko Samui - info o destinaci