Výlety Phuket


Phuket Explorer  (S,O,-)


Snídaně. Cca v 08.00 společný odjezd z hotelu. Transfer po scénické silnici stoupající a klesající podél pobřeží. Návštěva sloní farmy a krátká projížďka na slonech. Prohlídka nejkrásnějšího a nejslavnějšího chrámu na Phuketu - Wat Chalong. Návštěva manufaktury na zpracování kešu oříšků. Prohlídka starého čínského chrámu a čínského panského sídla proslaveného z natáčení řady filmů. Oběd v místní restauraci. Procházka tropickým deštným pralesem kolem vodopádu, návštěva orchieové farmy, zeleninová farma, pěstování rýže, práce opic na kokosové farmě, projížďka na voze taženem buvoli. Návrat do hotelu kolem 16.30.


Phuket, ostrov Jamese Bonda, Ko Khai Nai  (S,O,-)


Snídaně. Cca v 08.30 společný odjezd z hotelu a transfer do přístavu Boat Lagoon Marina. Cesta rychlým člunem do zálivu Ao Phang Nga kolem ostrovů Ko Panak a Koh Hong. Návštěva ostrova Ko Tapu a Ko Ping Gun, známých z filmu s Jamesem Bondem "Muž se zlatou zbraní". Pokračování prohlídkou mangrovového pralesa u ostrova Ko Hong a pokud to stav vody dovolí i dvou jeskyní: Tham Lod Noi and Tham Lod Yai. Přesun na ostrov Ko Panyi a oběd v restauraci ve vesnici na kůlech. Odjezd na ostrov Ko Khai Nai, odpočinek na pláži, plavání, šnorchlování. Plavba zpět na Phuket. Transfer do hotelu cca v 16.00.


Phuket, ostrovy Phi Phi  (S,O,-)


Snídaně. Cca v 08.30 společný odjezd z hotelu a transfer do přístavu Boat Lagoon Marina. Cesta rychlým člunem (cca 1 hod.) k ostrovům Phi Phi. První zastávka u ostrůvku se známou Monkey Beach, možnost koupání. Přesun k ostrovu Phi Phi Leh a zastávka (30 min.) v zátoce Maya Bay, kde se natáčel slavný film Pláž. Možnost šnorchlování. Pokračování do zálivu Lho Sa Mah Bay (možnost koupání a šnorchlování) a magického Pi Leh Cove. Kolem Vikingské jeskyně přesun na Phi Phi Don a oběd v místní restauraci. Po obědě procházka po pláži a přesun k ostrovu Hin Klang nebo Bamboo Island, šnorchlování. Přesun na ostrov Ko Khai Nai, volno, koupání, šnorchlování. Plavba zpět na Phuket. Transfer do hotelu cca v 17.00.


Phuket FantaSea  (S,-,V)


Snídaně. Volno, koupání. Večer cca v 17.30 společný odjezd do Phuket FantaSea. Tento ohromný kulturně zábavný park byl vyhodnocen jako nejlepší turistická atrakce v Thajsku. Hlavní show probíhá v obrovském klimatizovaném amfiteátru zakomponovaném do starobylého khmérského chrámu. Uvidíte představení ve stylu show Las Vegas - směsici kulturních a historických představení, třírozměrné efekty, létající anděly a slony, pyrotechnické efekty sloní představení (30 slonů) atd. Před představením které začíná ve 21.00 budete hosty lukulské bufetové večeře v jedné z největších restaurací na světě jménem Golden Kinari. Doporučujeme Vám v žádném případě odpoledne nic nejíst! Návrat do hotelu.


Další doporučené zájezdy do této destinace


1046 - Bangkok, Angkor Wat, Phuket

1056 - Malý okruh centrálním Thajskem, Phuket

1066 - Velký okruh centrálním Thajskem, Phuket

1076 - Velký okruh Thajskem, Phuket

1082 - Velký okruh jižním Thajskem, Hua Hin, Phuket

 

Program lze libovolně upravit, prodloužit nebo zkrátit a zařadit do něho některý z výletů nebo jej kombinovat s jiným programem.


Podrobný postup Objednávka programu Poslat dotaz (česky)

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY


Phuket - info o destinaci